Aktuality

 • St
  03
  Bře
  2021
  12
  Bře
  2021

  Vyhlášení karantény

  Děti a paní učitelky, které byly 22. 2. a 23. 2.  v Rybičkách, a děti, které byly 23. 2. odpoledne v Beruškách, byly v kontaktu s dítětem, které je Covid pozitivní. Rodičům dětí jsme emailem zaslali instrukce hygienické služby ke karanténě a testování.

  Karanténa se prodlužuje do 12. 3. dětem a paním učitelkám, které byly v kontaktu s další pozitivní osobou v pátek 26. 2. Rodičům dotčených dětí jsme emailem zaslali další instrukce hygienické služby.

 • Út
  02
  Bře
  2021
  Ne
  21
  Bře
  2021

  Distanční vzdělávání

  Milí rodiče,

  v aplikaci Naše MŠ (záložka Fotogalerie – Distanční vzdělávání) najdete náměty na činnosti s dětmi v domácím prostředí. V následujících dnech postupně přibydou další materiály zaměřené především na předškoláky, kteří v tomto školním roce plní rok povinného vzdělávání. Mladší děti, které by měly zájem si vyzkoušet předškoláckou práci, ji samozřejmě mohou také splnit. Hotové úkoly si doma založte - po otevření školky si je s dětmi moc rádi projdeme a společně zhodnotíme. Děti tak budou mít větší motivaci pro práci, a všichni se také můžeme o to víc těšit na opětovné shledání.

   

 • Po
  01
  Bře
  2021
  Ne
  21
  Bře
  2021

  Školka pro děti zaměstnanců kritické infrastruktury

  Pro děti zaměstnanců kritické infrastruktury (např. zdravotníci, policisté, strážníci, hasiči, vojáci) bude v Praze 3 otevřena skupina v MŠ a ZŠ Lobkovicovo náměstí, pracoviště Perunova 6. V případě zájmu se rodiče obrátí prostřednictvím svého zaměstnavatele na MHMP.

  více informací: http://skoly.praha-mesto.cz/88614_Informace-o-nezbytne-peci-o-deti-za-nouzoveho-stavu-pro-zamestnavatele-zajistujici-kritickou-infrastrukturu

 • Ne
  28
  Úno
  2021
  Ne
  21
  Bře
  2021

  Uzavření školky

  Vážení rodiče,

  naše mateřská škola je od 1. března uzavřena (včetně detašovaných pracovišť a školní kuchyně).

  Usnesením vlády č. 200 ze dne 26. 2. 2021 se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole ode dne 27. února 2021 od 0:00 hod. do dne 21. března 2021 do 23:59 hod.

   

  Informace k ošetřovnému najdete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu  Mateřská škola nebude potvrzení vydávat.

  Platby za školné uhraďte prosím v pravidelném termínu, vyúčtování bude provedeno po znovuotevření školy.

  Přejeme vám všem hodně zdraví a těšíme se na brzké shledání.

  Iva Sovová, ředitelka školy

Změna programu vyhrazena, termíny budeme postupně upřesňovat

a program rozšiřovat