Andělé ze zapomenuté skříňky

Vánoce se nám kvapem blíží… pečeme cukroví, zdobíme stromeček, sledujeme pohádky, zpíváme koledy, ale hlavně, těšíme se na Štědrý den, kdy nám Ježíšek přinese možná nějaký ten dáreček. Ale než nám ho přinese, musí vědět, co si přejeme…a nejvíc mu poradíme, když s maminkou nebo s tatínkem napíšeme Ježíškovi dopis. No jo, ale jak se k němu ten dopis dostane, a jak to všechno zvládne přečíst a rozhodnout, jestli si ten dárek opravdu zasloužíme? S tím mu naštěstí pomáhá Andělská pošta, která vše roztřídí, rozhodne a obstará společně s ním. Díky hodným andělíčkům jsme mohli jeden takový normální den na Andělské poště zažít.  Pozorovali jsme, jak andělé třídí poštu, povídají ostatním andělům o dětech, které si dárky opravdu zaslouží a jaké dárky jsou vůbec schopni obstarat. Den s andělíčky byl moc milý a příjemný, dozvěděli jsme se nové informace, zasmáli jsme se a zazpívali jsme si vánoční koledy.