Až masopust bude, tancovat se bude

Jak již nadpis napovídá, masopustní úterý jsme se rozhodli oslavit karnevalem. Od rána jsme mezi sebou vítali rozličné masky: víly z různých koutů pohádkové říše, prince a princezny ze vzdálených království, nespočet druhů zvířátek společně s jejich prapůvodci dinosaury, z dalekých prérií na divokých mustanzích k nám přijeli indiáni. Piráti a námořníci pro dnešní den složili své zbraně a společně zakotvili v našem přístavu, z Bradavic k nám zavítal Harry Potter se svými kamarády čaroději. Na celý masopustní rej dohlíželi různí superhrdinové, policisté, hasiči a vojáci. Před tancem a přehlídkou masek jsme se posilnili tradiční masopustní koblihou a na celý den jsme tak měli spoustu energie. Karneval se obzvláště vyvedl a již se těšíme na další ročník. Děkujeme i vám, rodičům, za přípravu masek na tento den plný veselí.