O kohoutkovi a slepičce

I když se s vámi, milé děti, nemůžeme momentálně vidět, všichni ze školky na vás moc myslíme! Jistě jste si všimli, že na našich stránkách máte k dispozici spoustu námětů na nejrůznější aktivity, které bychom za normálních okolností společně vypracovávali ve třídách.

V běžném provozu probíhá ve školce mimo jiné i mnoho kulturních akcí, o které jsme nyní bohužel ochuzeni. A tak jsme přemýšleli nad tím, jak vás potěšit a vynahradit vám to!

Proto se školka na chvíli proměnila v divadelní jeviště a zaměstnanci ve tvůrčí štáb. Krásných pohádek je nespočet, ale jelikož se blíží velikonoční svátky, vybrali jsme tematickou pohádku O kohoutkovi a slepičce.

Jak se nám to podařilo, posuďte sami. Budeme velice rádi, když nám dáte vědět, jak se vám pohádka líbila. Písničku, kterou v pohádce uslyšíte, se můžete s rodiči naučit, a až se sejdeme ve školce, společně si ji zazpíváme! Můžete si také nakreslit obrázek nebo splnit úkoly, které jsme k pohádce připravili v aplikaci NašeMŠ.

Pohádku najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=Vl61nhZfX10