Vánoční zpívání v domově seniorů

I letos jsme v předvánočním čase zavítali s dětmi za babičkami a dědečky do domova seniorů v Roháčově ulici. Potěšili jsme je pásmem písniček o ptáčcích, několika zimními písničkami a samozřejmě nechyběly ani koledy. Děti svůj zpěv doprovázely na různé hudební nástroje, dřívka, triangl a rolničky, ale také si do rytmu zatleskaly a zadupaly.

Nakonec děti rozdaly seniorům vánoční ozdoby, které doma s rodiči vyráběly, a to v rámci naší tradiční vánoční výzvy. Tímto bychom chtěli rodičům poděkovat, že si i v uspěchané předvánoční době našli čas na společné tvoření.

Babičky a dědečky zpívání dětí a vánoční ozdoby moc potěšili a na oplátku dětem také darovali malé vánoční pytlíčky s překvapením.

Všichni jsme si společné odpoledne užili a budeme se těšit zase příště.